Inloggen

Login op de website

Gebruikersnaam *
Paswoord *
Onthoud mij

naar bijenkorf

Kleuterschool

Lagere school

naar schoolprojecten

naar kalender

naar oudercomite 1

November
We leerden heel wat nieuwe leerstof en nieuwe vaardigheden. Van de opbrengst van de wafelslag kochten we
nieuwe loopfietsen voor onze kleuters en een basketring voor het lager.
We blikken ook terug op een geslaagde Tiroleravond. We hebben iets nieuw uitgeprobeerd, omdat we onze
opstapklassen nog veel jaren willen blijven doen. Nu de leerlingaantallen per leerjaar groter worden, is dat een iets grotere uitdaging. Omdat veel oud-leerlingen ons steeds vertellen dat ze fantastische herinneringen hebben aan de bosklassen in het 4de, de 5-daagse in Durbuy met het 5de en tot slot de sneeuwklassen met de Tiroleravond in het 6de leerjaar wilden we deze mensen samenbrengen om op een plezante manier onze opstapklas-kas te spijzen.

Oproep afhalen en brengen van de kinderen

Wij willen vragen om bij het brengen en halen van de kinderen goed te letten op volgende zaken:
- Steeds de poort sluiten. Sluit ook de deuren a.u.b. .
- Kleuterschool: sluit ook de klep van de poort
- Let op bij de opritten van de buren. Zorg dat zij ten allen tijden hun oprit kunnen gebruiken!

Voorleestips – Leestips
Deze maand geven we tips om de interesse in een boek te vergroten en de juiste sfeer om te lezen te scheppen.
Bij voorleesboeken en prentenboeken:
- Bekijk samen de voor- en achterkant van het boek.
- Praat over wat je kind ziet op de kaft van het boek (en de illustraties).
- Vraag je kind waar het boek over zal gaan.

December feestmaand
Onze directie schreef een brief naar de Sint en hoopt dat hij ook dit jaar weer een bezoekje brengt aan onze school. Hopelijk brengt hij dit jaar flinkere Pieten mee dan vorig jaar, zodat we ze niet moeten gaan zoeken.
Na de verjaardag van de Sint houden we speeldag op school. Op die dag mogen onze kinderen iets leuks om te spelen meebrengen naar de klas. Zorg voor speelgoed met weinig kleine stukjes en liefst iets waar de kinderen samen mee kunnen spelen. Liefst niets met batterijen of geluidjes.

Rosselaar kermis
In Rosselaar wordt steeds goed kermis gevierd. Dit jaar organiseert de Chiro van Rosselaar de kermisactiviteiten op zaterdag. Alles gaat door in en om de parochiezaal. Het opzet is dat verschillende verenigingen van Rosselaar samen voor een geslaagde kermis zorgen. Ons oudercomité en de KWB verzorgen drank- en eetstandjes.
In onze school knutselden alle kinderen lampionnen. Deze gaan voor de kermis mee naar huis. Wij verzorgen met de school de lampionnentocht.
Start: 18u37 aan de parochiezaal
Parcours: ENKEL verharde straten van Rosselaar
Afstand: 3.4 km
Het programma van de kermis start om 17u07 in de parochiezaal met een goochelshow, na de lampionnentocht is er een kinderdisco in het thema “Amerika”. Vanaf 22u07 is er de fuif voor de grote mensen.

Gezellig samen afsluiten …
Net voor de eindejaarsvakantie maken we er op school samen een gezellig feest van! De laatste schooldag komen daar ook pakjes aan te pas.
Vanaf 12 december mogen alle kinderen één pakje mee naar school brengen ter waarde van 2 EUR.
- Onze allerkleinsten van K1 brengen een pakje mee voor zichzelf, maar houden zich ook aan de 2 EUR!!! Het is niet leuk als sommige een groot cadeau krijgen t.o.v. anderen! Het verschil tussen groot en klein is al gekend!
- K23 en L1234 brengen een pakje mee dat leuk is voor iedereen, zowel voor een meisje als voor een jongen.
- In L56 wordt er per klas bepaald wie voor wie een cadeautje meebrengt.
- De laatste schooldag vieren we samen feest. Die dag brengen we geen boterhammen mee naar school, maar eten we een lekkere feestmaaltijd – op kindermaat. Dit feest wordt door 2 mama’s georganiseerd, dank je!!!
!!! Er worden GEEN kerstkaarten uitgedeeld tussen de kleuters in onze kleuterschool!!!
In de lagere school geldt de regel: wie kerstkaarten uitdeelt op school, doet dit steeds voor gans de klas!

Agenda

Geen evenementen